Dzień dziecka świętowaliśmy aż dwa tygodnie!

Rozdaliśmy blisko 500 prezentów, które trafiły zarówno do polskich jak i ukraińskich podopiecznych Fundacji. Przytulasów nie udało się policzyć 🤗
Fundacyjny lis 🦊 obdarował najmłodszych 👉Odwiedziny w Domu Małego Dziecka
Dzięki waszemu zaangażowaniu i wrażliwości aż 200 wychowanków Domów Dziecka otrzymało kartkę z okazji Dnia Dziecka 💚 Nasza skrzynka pocztowa pękała w szwach!
Niektóre placówki potrzebowały… kiełbasek, by zorganizować ognisko dla dzieci, a w niektórych do pełni szczęścia brakowało… trampoliny! Wszystkie marzenia udało się spełnić!

Poświęciliśmy również czas na poważne tematy, ponieważ każda wizyta w placówce, nawet podczas Dnia Dziecka, jest dobrą okazją do rozmowy o potrzebach wychowanków i obejrzenia warunków w jakich mieszkają. Takie spotkania dostarczają nam rzetelnych informacji, a dzięki nim możemy skutecznie pomagać.

💚 Niech Dzień Dziecka nigdy się nie kończy💚