Kampania Dom DLA Dziecka

Ogólnopolska Kampania Pro-adopcyjna Fundacji Mały Duży Człowiek Dom DLA Dziecka

jest częścią procesu deinstytucjonalizacji, ale przede wszystkim spełnieniem największego marzenia naszych podopiecznych.

Adopcja

jest wciąż tematem tabu, trudną drogą do stworzenia rodziny… a przecież jest to proces konieczny do zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa i prawidłowego rozwoju dzieci oraz młodzieży mieszkających w Domach Dziecka. Adopcja jest również szansą na upragnione rodzicielstwo.

Kampania ma na celu

znormalizowanie adopcji, opracowanie rzetelnych informacji dotyczących procedur adopcyjnych, podniesienie świadomości społecznej w zakresie przysposobienia dziecka, a przede wszystkim zwiększenie szansy naszych podopiecznych na posiadanie kochającej rodziny.

Wspiera nas

Magdalena Różczka

Jak można wspierać Kampanię?

Wejdź na aukcję Allegro Charytatywnie Fundacji Mały Duży Człowiek

Wybierz produkt z #, który chcesz kupić

Po otrzymaniu przesyłki zrób zdjęcie z gadżetem

i opublikuj je na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Nie zapomnij o # w opisie!