Szkolimy

Pierwsza Pomoc Fundacji Mały Duży Człowiek

Zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do wzięcia udziału w prowadzonych przez nas szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. Dochód z działalności szkoleniowej jest w całości  przeznaczany na rzecz Fundacji Mały Duży Człowiek.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych ratowników medycznych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, w tym urządzeniem AED. Istnieje możliwość certyfikowania kursu na Państwa życzenie. Tematykę zajęć modyfikujemy pod kątem osób odbywających szkolenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.
Z

Korzystając z naszych szkoleń, zdobywają Państwo wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu pierwszej pomocy, jednocześnie wspierając działalność charytatywną. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.