Intensywne działania na rzecz dzieci przyniosły Fundacji Mały Duży Człowiek wyróżnienie przyznane w 2022 przez Uczelnię Korczak w postaci nominacji do Nagrody im. Janusza Korczaka, a w 2023 roku specjalne wyróżnienie w ramach Nagrody im. Aliny Margolis- Edelman przyznane przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Spośród 39 osób i 28 organizacji zgłoszonych do Nagrody im. Aliny Margolis- Edelman z całego kraju, Kapituła Nagrody wraz z przewodniczącą Agnieszką Holland wyróżniła laureatów w dwóch kategoriach:

W kategorii osoba szczególnie zasłużona w działania na rzecz dzieci:

Izabela Marcewicz- Jendrysik

Tomasz Bilicki

Katarzyna Dyląg

W kategorii organizacja, która w sposób szczególny pomaga dzieciom:

Fundacja Sempre a Frente

Fundacja Mały Duży Człowiek

Stowarzyszenie Polskie Towarzystwo Suicydologiczne

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 17 listopada 2023 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie, wyróżnienie odebrała Prezes Fundacji Mały Duży Człowiek- Milena Domańska. Nagrody przyznano Izabeli Marcewicz- Jendrysik oraz Fundacji Sempre a Frente.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z wydarzenia.