Świętowaliśmy otwarcie Domu Dla Młodzieży

Dom Dla Młodzieży powstał w Warszawie z inicjatywy Fundacji Po Drugie. To wyjątkowe miejsce, które gwarantuje młodym dorosłym dach nad głową, poczucie bezpieczeństwa i jest dla nich punktem wyjścia do lepszego jutra.

Prezeska Fundacji Po Drugie, Agnieszka Sikora, która od lat wspiera bezdomną młodzież, wręczyła Partnerom przedsięwzięcia „Złote Skrzydła”. Podopieczni Fundacji przygotowali część artystyczną. Niezwykle utalentowani młodzi ludzie wzruszali do łez. Teraz mają dom. W pięknych wnętrzach mogą nabrać sił i stawić czoła każdym przeciwnościom losu.

Fundacja Mały Duży Człowiek dofinansowała projekt, ponieważ młodzież opuszczająca Domy Dziecka często doświadcza bezdomności. Miejsca, takie jak Dom Fundacji Po Drugie, są dla nich bezpiecznym przystankiem na dłużej. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy wesprzeć tak ważną i potrzebną inicjatywę.

Trzymamy kciuki za sukcesy podopiecznych Fundacji Po Drugie 💚

Nasze Złote Skrzydła odebrała Prezeska Fundacji Mały Duży Człowiek, Milena Lewińska
oraz Wiceprezes
i Założyciel Fundacji, Łukasz Domański.