Fundacja Mały Duży Człowiek przyznała Nagrodę „Tworzę Dobro 2021”

23 czerwca to wyjątkowy dzień. To właśnie dzisiaj świętujemy pierwsze urodziny 🎉
Z tej okazji Zarząd Fundacji ogłosił laureata Nagrody „Tworzę Dobro 2021” 💚
Jest to wyjątkowa Nagroda, która będzie przyznawana każdego roku przez Fundację Mały Duży Człowiek i stanie się wyrazem uznania, wdzięczności za zaangażowanie w życie organizacji oraz nieustanne wspieranie jej działań. Każdego roku Nagroda powędruje do partnera, darczyńcy, sponsora, który przez cały rok budował razem z nami lepszy świat dla dzieci mieszkających w Domach Dziecka.
W tym roku Nagroda została przyznana Platformie treningowo-edukacyjnej Fit You Now. Platforma jest partnerem Fundacji i wspiera ją od początku istnienia przekazując każdego miesiąca 5% dochodu oraz aktywnie uczestnicząc w życiu Fundacji. Dziękujemy za wsparcie i wrażliwość na potrzeby dzieci mieszkających w Domach Dziecka.