7 października ROCKowaliśmy w łódzkim pubie Iron Horse.

W koncercie wzięły udział zespoły: Konkubent, Zmova oraz Olena. Podczas wydarzenia prowadziliśmy licytacje charytatywne wśród których znalazły się: 👉Voucher na dowolną fryzurę, warkoczyk, dredy lub afroloki wielorazowe  od Wanna Dreads? Dredy & Warkoczyki Łódź 👉6 voucherów na usługę wykonania tatuażu w renomowanym studio The Witchery Machine 👉książka biograficzna zespołu Happysad z autografami, Inez Janiak- Molęckiej pt. „Nie ma strachu” oraz książka Ambasadora Fundacji Gabriela Majchrzaka pt. „Niemożliwe nie istnieje”. 👉parasolki, koszulki i kubki Ogólnopolska Kampania Pro-adopcyjna Dom DLA Dziecka Fundacji Mały Duży Człowiek Zapraszamy do obejrzenia materiału video z wydarzenia 👉LINK

Olena
Piosenkarka, autorka tekstów, skrzypaczka i kompozytorka, aranżuje swoje piosenki. Olena rozpoczęła edukację muzyczną w wieku pięciu lat. Gra na skrzypcach od szóstego roku życia. Ukończyła szkołę muzyczną i Akademię Muzyczną w Łodzi, klasę skrzypiec. Doświadczenie sceniczne zdobywała od najmłodszych lat.
YT: LINK
Konkubent:
Konkubent to zespół z Łodzi. W obecnej formule działa od 2017 roku. Muzyka to rock alternatywny połączony z elementami nowoczesnego, elektronicznego brzmienia. Nie boimy się eksperymentować, jednak niezmiennie, na pierwszym miejscu stawia na „żywe” instrumenty. Śpiewa zawsze w języku polskim.
YT: LINK
Zmova
To łódzka formacja rockowa w składzie:
wokal: Vera Maria Michalak perkusja: Anna Jeziorska gitary: Joanna Szulc, Michał Ślusarczyk bas: Marta Zwierzyk
W skład łódzkiej grupy ZMOVA wchodzą Vera, Marta, Ania i Asia – cztery charyzmatyczne kobiety oraz zdystansowany i opanowany Michał. Zespół wykorzystał moment pandemicznych zawirowań 2020 roku na wypracowywanie własnego stylu i pracę nad debiutanckim materiałem, który określają jako kobiecy rock alternatywny. Dziś ZMOVA ma w dorobku kilkanaście autorskich kompozycji, które prezentuje na koncertach w licznych polskich miastach.
Spotify: LINK
YT (kolejne klipy w przygotowaniu): LINK